Objektai netoliese

OBJEKTAI NETOLIESE

MELNRAGĖ

Melnragė – tai buvęs nedidelis žvejų kaimas. Dabar Melnragė yra mėgstama kurortinė Klaipėdos miesto zona, padalinta į dvi dalis – pietinė vadinama I-a Melnrage ir apima Šiaurinį molą, uosto prieigas ir Klaipėdos mišką, šiaurinė vadinama II-a Melnrage, pasibaigiančia ties Giruliais. Nuo mūsų viešbučio iki Melnragės paplūdimio vos 4,8 km, kurį nuosavu automobiliu galima pasiekti vos per 8 minutes, nuostabiu dviračių taku 5,6 km (nuo Dragūnų rajono) atstumą lengvai pasieksite per 20 min., o pėsčiomis grožėdamiesi mišku per 1 valandą. Atvykus į I-ą Melnragę būtinai aplankykite Šiaurinį molą ir puikiai sutvarkytą nuo jo einančią mediniais takeliais išklotą teritoriją per balto smėlio kopas. Takeliais malonu vaikščioti, važiuoti su vežimėliais ir dviračiais. Poilsiui pastatyti gražūs mediniai suolai. Numatytos ir vietos pasportuoti.

GIRULIAI

Pačioje Klaipėdos miesto savivaldybės šiaurėje įsikūrę Giruliai – nedidelė gyvenvietė, apsupta žaliuojančių miškų ir skalaujama Baltijos jūros. Dėl nepaprastai gražios ir turtingos gamtos, čia įkurtas botaninis-zoologinis draustinis. Girulių paplūdimys – vienas iš mėgstamiausių Klaipėdos miesto paplūdimių, kurį dažnai renkasi atostogaujančios šeimos. Vienas iš Girulių paplūdimio traukos objektų – medinė apžvalgos aikštelė, pastatyta prieš kelerius metus. Poilsiautojai mėgsta užkopti pasigrožėti paplūdimiu, palydėti saulę ar nusifotografuoti. Atstumas nuo mūsų viešbučio iki Girulių paplūdimio automobiliu yra maždaug 7,7 km., tai užimtų tik 11 min. Čia atvykti galima ir Klaipėdos viešuoju transportu, dviračiu keliu ir net traukiniu. Girulius poilsiui prie jūros pasirinkę Klaipėdos svečiai turi galimybę pasimėgauti ne tik paplūdimiu, bet ir pėsčiųjų bei dviračių takais.

OLANDO KEPURĖ

Olando kepurė – tai skardis prie Baltijos jūros, randasi Pajūrio regioniniame parke, 2 km į šiaurę nuo Girulių, prie Karklės. Šį vardą skardis gavo todėl, kad žiūrint iš jūros primena olandišką kepurę. Čia atsiveria jūros vaizdas su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais. Nuo skardžio patogu stebėti virš jūros skrendančius paukščius. Šioje vietoje įgausite energijos supami jūros bangų ir gamtos. Šlaito viršuje įrengtos regyklos su pavėsinėmis. Olandų kepurės kraštovaizdžio draustinis apima 123 ha plotą. Aukščiausia jo viršūnė vadinama Olandų kepurės kalnu. Tai – 24 metrų virš jūros iškilusi parabolinė kopa, supustyta ant moreninio gūbrio. Olandų kepurės kalnas yra nuolat ardomas bangų mūšos ir į pajūrį leidžiasi 16-18 metrų aukščio kriaušiu. Tokio aukšto skardingo jūros kranto Lietuvos pajūryje daugiau nėra. 2008 m. Olandų kepurės skardis įtrauktas į Gamtos paveldo objektų sąrašą.

VASAROS ESTRADA (Liepojos g. 1)

Mūsų viešbutis randasi šalia Vasaros estrados, kurioje sezono metu vyksta koncertai. Netoliese yra daug pėsčiųjų ir dviratininkų takų (Dviračių ir pėsčiųjų takas Vasaros Estrada – Giruliai), vaikų žaidimo aikštelė, treniruokliai, dviračių ir el. paspirtukų nuoma.

„MINIMELTS“ NUOTYKIŲ PARKAS („Kar Kar“ nuotykių parkas)

„Minimelts“ nuotykių parkas įsikūręs Klaipėdos miesto poilsio parke. Nuotykių parke smagiai ir turiningai praleisite laiką bei pakvėpuosite grynu oru. Tai ideali pramoga tiek mažiems, tiek dideliems, tiek draugų kompanijai, tiek šeimai.

BOTANIKOS SODAS

Klaipėdos universiteto Botanikos sodas – botanikos sodas, priklausantis Klaipėdos universitetui. Įkurtas 1993 m. Botanikos sodas įsikūręs 3-14 m virš jūros lygio, šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje, Danės upės slėnio dešiniajame krante (Kretingos g. 92). Bendras sodo teritorijos plotas yra 9,3 ha. Botanikos sodas įsikūręs teritorijoje, kuri pasižymi išskirtinėmis klimatinėmis sąlygomis: čia būna aukštesnė oro temperatūra, didesnis kritulių kiekis, ilgesnis augalų vegetacijos periodas, palyginus su kitomis Lietuvos vietovėmis.

SVIJANĖS EŽERAS

Svijanės ežeras (anksčiau Mumlaukis arba Mulaukis) vos 350 m. nuo mūsų viešbučio. Čia galite nukeliauti per 5 min. ir pasigrožėti augančiomis lelijomis.